KONST / Oljemålningar / Oljeskiss på pannå 5828107

nr 582 8107

Oljeskiss på pannå

1800-talet. signerad Gustave Moreau, nymf, 21x25

Utrop:

1.000 kr

Såld:

8.600 kr

måndag 11 maj 2009
kl 17:22:10